27 січня 2017 року в Гійченській школі у новоствореному комп’ютерному класі відбулися перші уроки інформатики, проведені вчителем інформатики Танчин Надією Михайлівною.
В Гійченській школі це вже другий комп’ютерний клас, у якому наявні 7 робочих місць для учнів. Дирекція школи та педагогічний колектив хоче висловити подяку усім, хто долучився до створення комп’ютерного класу, а саме:
– Республіці Австрія, зокрема представникам австрійської делегації, які надали нашій школі 7 системих блоків та значну фінансову допомогу;
– Відділу освіти Жовківської райдержадміністрації (4 монітори);
– Усім учасникам благодійної ярмарки, на частину коштів з якої були доокомплектовані робочі місця учнів;
– Федюку Ярославу – за допомогу у купівлі комп’ютерних столів;
І, звичайно, значний внесок у створення комп’ютерного класу (закупівля обладнання та його втановлення) внесли випускники нашої школи – Федюк Орест та Семочко Андрій.
Сподіваємся, що зроблена робота сприятиме успішному навчанню наших школярів та допоможе їм у пізнанні цікавого, вражаючого і неповторного світу навколо.