Звіт директора Гійченського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Галини Зіновіївни Федюк за 2021-2022 навчальний рік

15 червня 2022 року відбувся звіт директора Гійченського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Федюк Г.З. перед працівниками закладу освіти та громадськістю, під час якого були зроблені відповідні підсумки роботи колективу закладу, оцінено діяльність директора закладу на посаді протягом 2021-2022 навчального року.

Директор закладу освіти, у своїй діяльності протягом звітного періоду керувалася Статутом закладу, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора закладу, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

В своєму звіті Галина Зіновіївна намагалася охопити основні напрямки своєї діяльності, звернути увагу на створення в закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти, тому що з 1 вересня заклад освіти продовжив працювати в новій українській школі (1-4 класи), головна мета якої – створити таку школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Вам також має сподобатись...