#Допоможи_воїну

“День єднання 2022”

“УКРАЇНІАДА” ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ💙💛
«Сто три роки тому, 22 січня 1919 року, було проголошено Акт Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Цей день в історії України закликає нас зберігати повчальний історичний досвід, примножувати почуття єдності та взаєморозуміння, проаналізувати зроблене та наполегливо рухатися задля досягнення нових вершин». Отже, тим, хто живе в Україні, тим, хто любить  Україну, тим, хто прагне бачити її процвітаючою і робить все для цього, всій великій українській родині сьогодні була присвячена інтелектуальна гра “УКРАЇНІАДА”. Дві команди ( команда хлопців та команда дівчат) з 8 класу змагалися за звання переможця. З відривом у 2 бали перемогу отримала команда дівчат. Вітаємо переможців Усі учасники гри отримали солодкі подаруночки.

“Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани.” М. Рильський

Патріоти́чне вихова́ння — планомірна виховна діяльність, спрямована на формування у вихованців почуття патріотизму, тобто доброго відношення до Батьківщини та до представників спільних культури або країни. Таке виховання включатиме розвиток любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності; дбайливе ставлення до рідної мови, культури, традицій; відповідальність за природу рідної країни; потребу зробити свій внесок у долю батьківщини; інтерес до міжнаціонального спілкування; прагнення праці на благо рідної країни, її народу. Має застосовування як у сім’ї та школі, так і в державних і громадських організаціях, засновуючись на впевненості в позитивному ефекті такого ж відношенняКозацькі забави1427873481_pic_23_08_12_1_1

 

19 січня було проведено вечір пам’яті героїв Небесної Сотні

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу за вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді, сильні. Ті, що лише починали жити. І сьогодні ми зібралися для того, щоб пом’янути й вшанувати Небесну сотню. Тих мужніх, незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах.
Також в школі встановлено меморіальну дошку присвячену пам’яті героїв Небесної Сотні

IMG_9964 IMG_9835IMG_9893 IMG_9932

 

*****************

 22 січня відзначали День Соборності України

*****************

Урок мужності “Будьмо патріотами!” у 5-а класі.

Я навчусь марширувати. 
Виросту – піду в солдати. 
Буду справжнім вояком. 
А ще краще – моряком. 
А допоки вчусь у тата, 
Україну захищати. 
І, як він, як наш дідусь, 
Я нікого не боюсь. 

Сьогодні в стінах школи відбувся черговий Урок Мужності. Його провела для учнів 5-А класу Гриб Марія Юріївна і називався він “Будьмо патріотами!”

???????????????????????????????

Метою було  збагатити  знання  учнів  про  Батьківщину,  навчити  будувати  зв’язне висловлювання,  міркування,  розширити  кругозір,  розвивати  увагу,  уяву,  пам’ять; виховувати  патріотизм,  доброзичливість,  чуйність,  колектив.

IMG_9102 IMG_9116 ???????????????????????????????

*****************

УРОК  МУЖНОСТІ провела для учнів 10-б класу класний керівник Федюк Наталія Михайлівна

IMG_9081

“Ми тут. Ми всі є. Ми гурт. Єднаймося. Ми є той грунт подій майбутніх вирішальних.” – М. Вінграновський.

Протягом уроку учні перегортали сторінки сучасної історії захоплюючись подвигами героїв. Вчитель закликала учнів своїми прикладами показувати силу та незламність українського духу. На завершення десятикласники висловили свої думки та побажання та  у листах воїнам АТО.

IMG_9067 IMG_9069 IMG_9071 ??????????????????????????????? IMG_9077 IMG_9084 IMG_9090 IMG_9092 ??????????????????????????????? IMG_9096 IMG_9097 IMG_9099

***************************

В честь державного свята Дня захисника України у Гійченській школі було проведено захід, присвячений національно-патріотичному вихованні школярів. На святі було представлено низку українських патріотичних пісень, а також історію свята Покрови від козацтва і до сьогодення. Участь у святкуванні прийняв і учасник АТО Іван Івануса, який поділився спогадами про перебування на окупованій території.  Також подарував український прапор,  який піднімав дух бійців у зоні АТО.

1 IMG_8358 IMG_8364 IMG_8368 IMG_8374 IMG_8403IMG_8388       IMG_8397 IMG_8411          IMG_8430

IMG_8432        IMG_8434

IMG_8441