“Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани.” М. Рильський

Патріоти́чне вихова́ння — планомірна виховна діяльність, спрямована на формування у вихованців почуття патріотизму, тобто доброго відношення до Батьківщини та до представників спільних культури або країни. Таке виховання включатиме розвиток любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності; дбайливе ставлення до рідної мови, культури, традицій; відповідальність за природу рідної країни; потребу зробити свій внесок у долю батьківщини; інтерес до міжнаціонального спілкування; прагнення праці на благо рідної країни, її народу. Має застосовування як у сім’ї та школі, так і в державних і громадських організаціях, засновуючись на впевненості в позитивному ефекті такого ж відношенняКозацькі забави1427873481_pic_23_08_12_1_1

19 січня було проведено вечір пам’яті героїв Небесної Сотні

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу за вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді, сильні. Ті, що лише починали жити. І сьогодні ми зібралися для того, щоб пом’янути й вшанувати Небесну сотню. Тих мужніх, незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах.
Також в школі встановлено меморіальну дошку присвячену пам’яті героїв Небесної Сотні

IMG_9964 IMG_9835IMG_9893 IMG_9932

 

*****************

 22 січня відзначали День Соборності України

*****************

Урок мужності “Будьмо патріотами!” у 5-а класі.

Я навчусь марширувати. 
Виросту – піду в солдати. 
Буду справжнім вояком. 
А ще краще – моряком. 
А допоки вчусь у тата, 
Україну захищати. 
І, як він, як наш дідусь, 
Я нікого не боюсь. 

Сьогодні в стінах школи відбувся черговий Урок Мужності. Його провела для учнів 5-А класу Гриб Марія Юріївна і називався він “Будьмо патріотами!”

???????????????????????????????

Метою було  збагатити  знання  учнів  про  Батьківщину,  навчити  будувати  зв’язне висловлювання,  міркування,  розширити  кругозір,  розвивати  увагу,  уяву,  пам’ять; виховувати  патріотизм,  доброзичливість,  чуйність,  колектив.

IMG_9102 IMG_9116 ???????????????????????????????

*****************

УРОК  МУЖНОСТІ провела для учнів 10-б класу класний керівник Федюк Наталія Михайлівна

IMG_9081

“Ми тут. Ми всі є. Ми гурт. Єднаймося. Ми є той грунт подій майбутніх вирішальних.” – М. Вінграновський.

Протягом уроку учні перегортали сторінки сучасної історії захоплюючись подвигами героїв. Вчитель закликала учнів своїми прикладами показувати силу та незламність українського духу. На завершення десятикласники висловили свої думки та побажання та  у листах воїнам АТО.

IMG_9067 IMG_9069 IMG_9071 ??????????????????????????????? IMG_9077 IMG_9084 IMG_9090 IMG_9092 ??????????????????????????????? IMG_9096 IMG_9097 IMG_9099

***************************

В честь державного свята Дня захисника України у Гійченській школі було проведено захід, присвячений національно-патріотичному вихованні школярів. На святі було представлено низку українських патріотичних пісень, а також історію свята Покрови від козацтва і до сьогодення. Участь у святкуванні прийняв і учасник АТО Іван Івануса, який поділився спогадами про перебування на окупованій території.  Також подарував український прапор,  який піднімав дух бійців у зоні АТО.

1 IMG_8358 IMG_8364 IMG_8368 IMG_8374 IMG_8403IMG_8388       IMG_8397 IMG_8411          IMG_8430

IMG_8432        IMG_8434

IMG_8441