Return to Учні

Олімпіада

*****

Графік проведення ІІ етапу олімпіад

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-18 н.р.

*****

Графік проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадГрафік проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

Графік проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 навч. році

07 листопада 2015 р.

  • Іноземна мова (німецька, французька), 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, відповдальна особа: Кочут Б.Б.

08 листопада 2015 р.

  • Англійська мова, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, НВК “Рава-Руська школа-гімназія” відп. ос.: Кочут Б.Б., Селіверстова В.М.
  • Екологія, 10-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відповдальна особа: Сенюта О.С., Сліпець С.Ю. 15 листопада 2014 р.Математика, 6-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відп. ос.: Мазуркевич С.З., Клепач І.М.

14 листопада 2015 р.

  • Математика, 6-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відп. ос.: Мазуркевич С.З., Клепач І.М.
  • Християнська етика, 8-10 кл., Жовківська ЗОШ №1, Рава-Руська ЗОШ №2, відп. ос.: Клепач І.М., Сліпець С.Ю.

15 листопада 2015 р.

  • Українська мова та література, 7-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, Рава-Руська ЗОШ інтернат, відп. ос.: Падюка М.М., Боровець О.О.
  • Астрономія, 10-11 кл., Жовківська ЗОШ №1, Рава-Руська ЗОШ інтернат, відп. ос.: Козак М.М., Мазуркевич С.З.

21 листопада 2016 р.

  • Інформатика, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, Рава-Руська ЗОШ №2, відп. ос.: Тарасюк П.П., Мазуркевич С.З.

22 листопада 2016 р.

  • Географія, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відп. ос.: Сліпець С.Ю., Сенюта О.С.

28 листопада 2016 р.

  • Історія, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, Рава-Руська ЗОШ інтернат, відп. ос.: Боровець О.О., Козенко В.О.
  • Фізика, 7-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відп. ос.: Сенюта О.С., Козак М.М.

29 листопада 2016 р.

  • Хімія, 7-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська школа-гімназія, відп. ос.: Клепач І.М., Солтис Т.А.

05 грудня 2016 р.

  • Біологія, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №1, НВК “Рава-Руська школа-гімназія”, відп. ос.: Солтис Т.А., Падюка М.І.
  • Трудове навчання, 9, 11 кл., Жовківська ЗОШ №3, відп. ос.: Клепач І.М.

*****

Графік проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 навч. році

08 листопада 2014 р.

  • Іноземна мова (німецька, французька), 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, відповдальна особа: Кочут Б.Б.
  • Екологія, 10-11 кл., Жовківська ЗОШ №1, відповдальна особа: Солтис Т.А.

09 листопада 2014 р.

  • Англійська мова, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, НВК “Рава-Руська школа-гімназія” відп. ос.: Кочут Б.Б., Селіверстова В.М.
  • Географія, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відп. ос.: Сліпець С.Ю., Клепач І.М.

15 листопада 2014 р.

  • Математика, 6-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відп. ос.: Мазуркевич С.З., Клепач І.М.

16 листопада 2014 р.

  • Українська мова та література, 7-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, Рава-Руська ЗОШ інтернат, відп. ос.: Падюка М.М., Боровець О.О.
  • Біологія, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, НВК “Рава-Руська школа-гімназія”, відп. ос.: Солтис Т.А., Падюка М.І.

22 листопада 2014 р.

  • Інформатика, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, Рава-Руська ЗОШ №2, відп. ос.: Тарасюк П.П., Мазуркевич С.З.

23 листопада 2014 р.

  • Фізика, 7-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1, відп. ос.: Сенюта О.С., Козак М.М.

29 листопада 2014р.

  • Хімія, 7-11 кл., Жовківська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №2, відп. ос.: Селіверстова В.М., Солтис Т.А.
  • Християнська етика, 8-10 кл., Жовківська ЗОШ №1, Рава-Руська ЗОШ №2, відп. ос.: Сенюта О.С., Сліпець С.Ю.

30 листопада 2014 р.

  • Астрономія, 10-11 кл., Жовківська ЗОШ №1, Рава-Руська ЗОШ інтернат, відп. ос.: Козак М.М., Клепач І.М.
  • Історія, 8-11 кл., Жовківська ЗОШ №3, Рава-Руська ЗОШ інтернат, відп. ос.: Боровець О.О., Козенко В.О.

Permanent link to this article: http://school.hiiche.com/uchni/olimpiady