Гуртки

 Розклад занять гуртків у Гійченській ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2019-2020 навчальний рік: 
№з/п
Назва гуртка
Графік роботи
ПІБ керівника
1
Вокальний (2год.)
Понеділок
16.15-18.00
Дорош Г.С.
2
Екологійчний (1год.)
Середа
 17.00-17.45
Яцків Я.А.
3
Історико-краєзнавчий (1год.)
П’ятниця
17.00-17.45
Івануса Д.В.
4
Комп’ютерного монтажу(1год.)
Понеділок
17.00-17.45
Демків М.С.
5
Образотворчого мистецтва (2год.)
Вівторок
16.15-18.00
Ребець О.І.
6
Спортивний(1год.)
П’ятниця
16.35-17.20
Яцків М.М.
7
Стрілецький (3год.)
Вівторок
16.15-18.00
Середа
17.00-17.45
Федюк М.М.
8
«Влучний стрілець» (3год.)
Четвер
17.00-17.45
П’ятниця
16.15-18.00
Федюк М.М.
9
«Сокіл» («Джура») (3год.)
Понеділок
16.15-17.45
Вівторок
8.00-8.45
Федюк М.М.

 Розклад занять гуртків у Гійченській ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2016-2017 навчальний рік: 

І семестр

1. Вокальний: керівник гуртка: Дорош Г.С., класи: 5-6 класи, кількість годин: 2 години, кількість учнів:20,

дні занять: понеділок, час проведення: 16.15-18.00.

2. Спортивний: керівник гуртка: Івануса І.О., класи: 7-8-А класи,кількість годин: 1 година, кількість учнів:20,

дні занять: вівторок, час проведення: 16.35-17.20.

 3. Екологічний: керівник гуртка: Яцків Я.А., класи: 7 клас, кількість годин: 1 година,  кількість учнів: 13,

дні занять: четвер, час проведення: 16.35-17.20.

4. Історико-краєзнавчий: керівник гуртка: Івануса Д.В., класи: 10-11 класи, кількість годин: 1 година, кількість учнів:14, дні занять: четвер, час проведення: 16.35-17.20.

5. Оберіг духовності: керівник гуртка: Кудрик К.В., класи: 8-а,б, кількість годин: 1 година, кількість учнів:14,

дні занять: четвер, час проведення: 16.35-17.20.

6. Образотворчого мистецтва: керівник гуртка: Ребець О.І., класи: 5-7 класи, кількість годин: 2 години, кількість учнів: 20, дні занять: вівторок, час проведення: 16.15-18.00.

 Розклад занять гуртків у Гійченській ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2015-2016 навчальний рік 

І семестр

 1. Вокальний: керівник гуртка: Дорош Г.С., класи: 5-6 класи, кількість годин: 2 години, кількість учнів:20,

дні занять: понеділок, час проведення: 16.15-18.00.

 2. Декоративно-ужиткового мистецтва (дівчата): керівник гуртка: Мисько Г.М., класи: 5, кількість годин: 1 година, кількість учнів:15,

дні занять: п’ятниця, час проведення: 16.15-16.55.

 3. Екологічний: керівник гуртка: Яцків Я.А., класи: 7а,б, кількість годин: 1 година,  кількість учнів: 13,

дні занять: четвер, час проведення: 16.35-17.20.

4. Історико-краєзнавчий: керівник гуртка: Гнідець О.М., класи: 8-11 класи, кількість годин: 1 година, кількість учнів:14,

дні занять: четвер, час проведення: 16.35-17.20.

 5. Оберіг духовності: керівник гуртка: Кудрик К.В., класи: 7а,б, кількість годин: 1 година, кількість учнів:13,

дні занять: п’ятниця, час проведення: 16.35-17.20.

6. Образотворчого мистецтва: керівник гуртка: Ребець О.І., класи: 5-7 класи, кількість годин: 2 години, кількість учнів: 20,

дні занять: вівторок, час проведення: 16.15-18.00.

 Image0001

Comments are closed.